همراه سیستم -تین کلاینت-زیرو کلاینت-نت تاپ
تین کلاینت |زیرو کلاینت| مینی پی سی | مادربرد اینتل
محصولات
تین کلاینت |زیرو کلاینت| مینی پی سی | مادربرد اینتل
تبلت پی سی

Tablet PC  چیست؟

Tablet PC (تبلت پی سییک کامپیوتر قابل حمل شبیه نوت بوک یا یک دستگاه لوح مانند است که دارای یک نمایشگر لمسی یا قلمی است که به کاربر خود این امکان را می دهد که به جای موس و کیبورد توسط انگشت دست یا یک قلم مخصوص که  Stylus نام دارد کار کند .

Table PC ها نیز دارای سخت افزار های مختلفی می باشند.بعضی از آنها دارای SSD و حتی هارد هستند. در ضمن تبلت ها مجهز به اتصالات بیسیم Wifi و بلوتوث Bluetooth هستند که می توانند به شبکه و اینترنت متصل شوند. شکل لوح مانند این کامپیوتر ها این امکان را می دهد تا آنها در مکان هایی که استفاده از لپ تاپ ها مشکل یا سنگین است قابل استفاده باشند.

 Tablet PC ها نقطه اوج پیشرفت تکنولوژی سخت افزارهای نوت بوک و راحتی امکان کار و ورود اطلاعات به دستگاه هستند.

 از جمله مزیت های تبلت فوق پشتیبانی از انواع سیم کارت های داخل ایران می باشد که کاربردهای متعددی مانند برقراری تماس (مکالمه تلفنی) ،ارسال پیام کوتاه SMS و اتصال به اینترنت را دارد.


tablet pcType: Tablet pc - Win pad

Brand: Tablet Pro

Screen Size: 10" N

Processor: Intel Atom 1.66Ghz Dual

Storage: SSD 32G

تبلت پی سیMemory: 2G

VGA: Intel 256MB

2x USB
1x Speaker Out
1x Mini HDMI
Bluetooth
WiFi
WebCam
Os: Windows 7 + Android
Made in China

       

چرا tablet ؟

قابلیت جابه جایی: تب لت ها به خاطر نوع طراحی شان در مقایسه با رایانه های معمولی، سبک ترند و حمل و انتقال شان به نسبت راحت تر است. البته tablet pc های 10 اینچ به راحتی در دست جای نمی گیرند، اما وقتی آن را روی پایتان یا هر سطح دیگری بگذارید، عالی هستند .

بهره وری : وجود یک تب لت در محل کار، می تواند برای انجام کارهای ابتدایی مثل چک کردن ایمیل ها و رسیدگی به برنامه ها کاملا موثر باشد. همچنین از آنها می توان به عنوان یک کتابخانه دیجیتال نیز استفاده کرد.

سرگرمی: تب لت ها برای بازی و سرگرمی عالی هستند. از آن جا که تبلت ها فقط یک صفحه نمایشگر بزرگ هستند، بهترین وسیله برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی به شمار می روند.